Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Maljaran Frontier Preview

 
Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Nowiniki ze świata PoxNora Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Maljaran Frontier Preview
Autor Wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Maljaran Frontier Preview Odpowiedz z cytatem
Widział ktoś już na forum zapowiedzi nowych runów ?
I teraz pytanie do Was: czy nie zdaje wam się że co dodatek te runy są coraz bardziej przegięte ? Więcej HP, więcej DMG, więcej DEF, więcej ability, wszystkiego więcej. Stare runy z wyjątkiem Exoticów lub LE nie wiem po co będą w tej grze Sad Coraz bardziej mam wrażenie że musi wszystko być najlepsze, najszybsze i zarazem najdorższe. Tylko że koszt nora to nie jest jakiś problem, problem to zabić lub po prostu mieć runy po podobnym power levelu. Mi osobiscie się to nie podoba, jest to wielki minus tej gry, że trzeba kupować i kupować i mieć szczęscie że w "boosterach" trafi się to co się chce, lub trafi się runa godna wymiany.
Szkoda że nie ma run typu Goblin za 40 nora który miałby tylko fizyczne ataki i koniec. Można tak każdą frakcję kilkoma zwykłymi runami obdarować, a nie tylko power power Sad
Jakieś opinie ?

Zresztą podobny wątek jest na forum poxnory i zgadzam się z ludzmi tam piszącymi, że widzą taki sam problem jak ja zauważyłem.
Sob Kwi 17, 2010 12:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Sob Kwi 17, 2010 12:33
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko to nastawione na czysty zysk. Gracze z obszernymi portfelami (kontami) z miejsca zasilą kasę twórców gry i niby wszyscy będą zadowoleni... Niby... Ale cóż ich obchodzi opinia maluczkich? Jeśli dobrze czytam i interpretuje, to i tak najlepsze z tego będą 4 nowe frakcje! Chociaż nie do końca "races" musi być synonimem "factions", ale nawet pomijając jakieś nowe, aktualnych jest osiem. Tu problemem jest nie tylko trafienie jakiejś dobrej karty, ale także wylosowanie runy z frakcji jaką gramy. Owszem, zawsze pozostaje opcja trade, ale jednak również "robi to dobrze" portfelom Sony. Co zrobić, pozostaje nam grać z tym co mamy i nie przejmować się ludźmi, którzy nie mają co z kasą zrobić.
Wto Kwi 20, 2010 17:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, trzeba kupować i kupować... Ostatnio po raz kolejny "zasiliłem" kasę Sony z nadzieją, że wrócę sobie może na dłużej. Ale to chyba było tylko chwilowe. Rozumiem, że każdy biznes musi się rozwijać, żeby przetrwać, ale ja chyba odpadam... Nie powiem, mam sentyment do tej gry, a w szczególności do moich śnieżnych ludków, ale trzymanie ich tak dla zasady, to też nie jest to. Ostatni raz próbowałem zagrać z jakiś dobry miesiąc temu. Potem przeczytałem post Muerte dot nowego dodatku i nawet nie mam ochoty zaglądać na stronę PoxNory. A sprzedawać moje karty też mi szkoda, choć z drugiej strony wiem, że takie "czekanie" do niczego nie prowadzi. Ok, koniec marudzenia. Ogólnie chodzi mi o to, że jestem coraz bardziej zniechęcony do dalszej zabawy przez coraz szybszy, nazwijmy to,"rozwój" tej gierki.

Czy ktoś z was ma podobne odczucia?... Sad

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Wto Kwi 27, 2010 10:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Też ostatnio nic nie zaglądam. Kilka tygodni temu zakupiłem starteg do UD dla kilku run i myślałem że wróce sobie do grania bo gra jest zacna, ale po obejrzeniu kilku nowych run (choć dziwie się że dalej jest wersja Beta i nowy dodatek wychodzi) dam sobie chyba spokój, bo szkoda mi kasy na granie 3x w miesiącu jak dobrze pójdzie. Ostatnio obejrzałem rune z frakcji UD/FW a tam immortal, transfer życia, jakieś aury, redirecty, 70 HP Exclamation i inne kosmosy, kurde, to już nie jest gra. Zrobi się kilka mega decków i koniec zabawy, albo masz odpowiedni runy i grasz na poziomie, albo nie masz i grasz z ludzmi którzy robią błąd za błędem albo się rozłączają po 5 rundach. Bo nie widzę sensu rozwijać run do lvl 3 i dzięki temu będę miał np 48HP a nowa runa już przy wejsciu ma HP: 68, Def 3. Strasznie to wygląda jak na moje oko, gracza miłosnika któemu ta gra sie podoba i na tym koniec. Jasne, trochę $$ władowałem, ale sprzedać się nie opłaca bo i po co. Może kiedyś się to unormuje i z chęcia wrócę. Tak czy siak oglądam nowe runy i tylko się załamuje Sad
Wto Kwi 27, 2010 17:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Nic tylko zapłakać, czyż nie? Gdzie te czasy, że można było wygrać bitwę commonami?...

Co do ulepszania run to też jest to do niczego! Wcześniej, gdy chciałeś mieć runę z 200 cp, trzeba było się trochę namęczyć i rozegrać sporo partii (warto było być użytkownikiem"premium", gdyż dostawałeś XP x2:) ) A tokeny były na wagę złota! Trzeba było rozsądnie planować rozwinięcia jednostki, bo ewentualna zmiana kosztowała utratę sporo cp, albo zużycie srebrnego lub złotego tokena. A teraz?! Kupisz sobie booster z 10tokenami i po użyciu 3masz już max lvl championa... Czegoś mi tu brakuje, tego smaczku, że masz unikatową runę, mimo, że kosztuje tylko 70nory, a wszystko zależy od dopasowanych umiejętności. Aktualnie zmiana ustawień jednostki zajmuje moment i po pierwszym przypakowaniu nic już nie kosztuje. Jak dla mnie żenująco proste... Może jestem zbyt starej daty i wolę, jak trzeba bardziej się namęczyć niż jak wszystko jest już podane.. Bu:(

Może kiedyś się to unormuje..ale szczerze wątpię. Sony znalazło kolejną złotą kurę i na bank będzie z tego korzystać ile się da. Co rusz będą dochodziły nowe pokolenia z pełnymi portfelami dla których będą wychodzić coraz super-mega-hiper-ekstra dodatki...

Szkoda mi kasy i czasu, szczerze mówiąc. Wracam do planszówek, rpgów i karcianek:)SmileSmile O wiele przyjemniejsze spędzanie czasu i do tego z żywym człowiekiem:)Smile

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Sro Kwi 28, 2010 10:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Drazgo napisał:
Nic tylko zapłakać, czyż nie? Gdzie te czasy, że można było wygrać bitwę commonami?...

Szkoda mi kasy i czasu, szczerze mówiąc. Wracam do planszówek, rpgów i karcianek:)SmileSmile O wiele przyjemniejsze spędzanie czasu i do tego z żywym człowiekiem:)Smile


Dokładnie, kiedys można było walczyć commonami, teraz już raczej nawet walczyć nie ma jak Sad
A co do planszówek kiedyś się grało, oj grało, teraz nie ma z kim, na RPG pół życia straciłem, ale już nie te lata a i stara kompania po europie rozrzucona, a karcianki dalej Mtg od 12 lat raz mocniej raz słabiej (teraz już słabiej, ale dalej w temacie) Wink
Sro Kwi 28, 2010 13:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mesiash



Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 24
Skąd: Słupsk

Post Odpowiedz z cytatem
Te nowe runy to przegięcie!! Grałem już z paroma przeciwnikami co mieli BG złożony z samych nowych run i mimo iż były tam tylko 1-2 exo to przegrywałem z kretesem :/ nawet zwykłe com/unc są bardzo moce :/ Kanen Crone, który co runde dostaje + 1 DMG i inne niewiarygodne umiejętności Sad Co to ma być?? Niby nie jest problemem jak ktoś ma 1-3 runy z nowej ekspansji, ale większość ludzi ma ich bardzo dużo właśnie. Może dlatego, że po resecie ranków wbiłem się na 182 miejsce i kolesie z tych miejsc mają same nowe runy, może nowe runy się potem im znudzą, może potem coś zbalansują, ale puki co gra w PoxNorę z kolesiami co mają nowe runy to jak walka z wiatrakami :/ Mimo to się jakoś nie zrażam i gram dalej, przegram to przegram, ale liczy się zabawa Wink

_________________
W Grze: Mesiash
Frakcja: KF
Sro Kwi 28, 2010 17:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Muerte napisał:
Dokładnie, kiedys można było walczyć commonami, teraz już raczej nawet walczyć nie ma jak Sad
A co do planszówek kiedyś się grało, oj grało, teraz nie ma z kim, na RPG pół życia straciłem, ale już nie te lata a i stara kompania po europie rozrzucona, a karcianki dalej Mtg od 12 lat raz mocniej raz słabiej (teraz już słabiej, ale dalej w temacie) Wink


Oj kiedyś tak Smile ale ostatnio jakoś ponownie się udaje. Tak co tydzień, dwa na wieczór przy piwku i Magii i Mieczu SmileSmileSmile Do tego ostatnio dołożyliśmy dodatki autorskie, np Wioska, Kanały, Zapomniane Krainy, Las itp Wink także sporo się dzieje Smile Smile Grywało się jeszcze w Drakona, Wiochmen Rejsera czy Gwiezdnego Kupca Smile

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Czw Kwi 29, 2010 13:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Magia i Miecz - przecież to gra kultowa, jeszcze ją mam i na dokładke pierwsze wydanie gdzie plansza była złożona z 4 puzzli Smile Niestety gdzieś mi się zapodziały karty czarów i nie ma jak grać. Wiem że na allegro gra ta chodzi za duże pieniądze, ale ona jak dla mnie nie jest na sprzedaż. Ile to dni i nocy się spędziło Very Happy
Czw Kwi 29, 2010 15:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, takie rarytasy nie są na sprzedaż za żadne pieniądze. A frajda z grania nadal taka sama, jak nie jeszcze większa SmileSmileSmile

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Czw Kwi 29, 2010 20:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Haha!!! No mistrzostwo świata !!! Very Happy Właśnie poczytałem sobie o tym nowym dodatku i przejrzałem kilka run... Pfff... Nie no, przegięcie na maxa... Aż mi się totalnie nie chce... Runa common za ponad 70?... Bez komentarza. Powodzenia wszystkim starym graczom, dla których kasa nie jest najważniejsza...Co racja, to racja, SOE będzie miało z tego niezłą kasę...

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Pon Maj 03, 2010 13:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mesiash



Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 24
Skąd: Słupsk

Post Odpowiedz z cytatem
hehe Smile grałeś już z kimś z nowymi runami? Co prawda są ciężkie do pokonania, ale nie każdy ma cały BG nowych run i można z nimi wygrać Smile Ja musiałem tylko zmienić mój deck i jakoś idzie

_________________
W Grze: Mesiash
Frakcja: KF
Wto Maj 04, 2010 11:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Nie, nie grałem jeszcze. Nie wiem czy jestem gotowy;) co do frakcji, to jeszcze mi został KFowski heir, z którym nie mam co zrobić, a nikt go nie chce za ST heir:(

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Wto Maj 04, 2010 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Maj 04, 2010 12:22
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Nowiniki ze świata PoxNora Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Polish PoxNora Guild  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online