Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Skąd się tu wziąłem?

 
Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Luźne rozmóki o PoxNora Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Skąd się tu wziąłem?
Autor Wiadomość
administrator



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 59

Post Skąd się tu wziąłem? Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich Smile

Niedawno na dobry pomysł wpadł jeden z naszych użytkowników, Drazgo. Zaproponował, żeby założyć temat, w którym każdy opowiedział o swoim "pierwszym razie" Very Happy

No więc ja zacznę - nie pamietam jak trafiłem na PoxNora Smile Pamiętam tylko, że na początku grałem SL xD I, o dziwo, bodajże już na 4 grze spotkałem polaka. Myślałem wtedy, że jest ich tu sporo ^^

No, teraz kolej na Was Cool

_________________
Powrót po "dość" długiej przerwie....

W grze Strickt Smile

FW ;]
Wto Wrz 22, 2009 11:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Wto Wrz 22, 2009 11:24
Buziek



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 25
Skąd: Wrocław/CK

Post Odpowiedz z cytatem
Ja podobnie nie pamietam jak trafilem na stronke Pox... Chyba szukalem jakiejs turowej psuedo strategii i padlo na Pox. Z frakcji wybor padl na IS i tak juz zostalo Smile. Chociaz czasem w TG lubie sobie popykac innym frakcjami.

_________________
Pox Nora na PS3? TAK!!
Wto Wrz 22, 2009 12:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Mam wrażenie, że na reklamę PoxNory trafiłem przez jakieś inne mmo, typu Knights czy Imperia..chyba to drugie, bo tam dłużej bywałem (pewnie moje konto wciąż najeżdżają, bo nie można go było skasować - BeZetDura! Smile ). Więc, kliknąłem na reklamę i się dostałem. Oczywiście początki na TG i pierwszy kontakt z grą. Też zaczynałem od IS i dalej chciałem w to inwestować, ale potoczyło się inaczej. Nie zapomnę swojej jednej z pierwszych partii (ja IS vs KF), grałem z Amerykaninem (do dziś mamy kontakt, choć został tylko mail, w końcu 2 latka minęły i każdy ma swoje życie:) ) i jego zaskoczenia, gdy chciał odstrzelić jakąś moją jednostkę. A tu niespodzianka! Righteous Deflection triggered! SmileSmileSmile ogólnie to przegrałem, ale było miło i później też na jakieś ploty i gierki się umawialiśmy, ale ciężko z tym było - róznica 9 godzin robi swoje.

Frakcje, frakcje...A było to tak: Od początku powiedziałem stanowcze NIE K'thir Forest - nie lubię elfów i tyle. Interesowała mnie praktycznie tylko IS, od tego chciałem zacząć, ale...w większości rune packów dostawał sporo ichnich run (tj KF) - oczywiście szlag mnie trafiał - a IS tyle co kot napłakał..."Pełnię szczęścia" osiągałem, gdy w zestawie 10ciu jedną jedyną rzadką była z KF właśnie. Normalnie cud, miód i orzeszki... Twisted Evil ale tak chyba z reguły jest, że tego, na co liczysz najbardziej dostajesz minimalnie, czyż nie?Wink Sporo też wpadało mi run z ST i sytuacja miała się tak, że po kilku dobrych zakupach mogłem złożyć ze dwie talie KF, jedną ST i byle jaką IS... I tak jakoś zacząłem się dokładniej przyglądać ST i, nie powiem, urzekli mnie swoim chłodnym podejściem:) Very Happy I tak już zostało. Teraz, tam gdzie mogę i nawet nie mogę, zabieram ze sobą śnieg i zimę w całej okazałości!

Bardzo podobają mi się grafiki wszystkich śnieżnych bestii a moją ulubioną jednostką jest Glacier Rhino SmileSmileSmile swego czasu ulepszenie do 11spd, charge 3 plus Crystal Spike działało perfekcyjnie SmileSmileSmile

To tyle na początek o początku:)

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Sro Wrz 23, 2009 15:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XenVor



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Przez reklame kiedyś grałem w pox'a
ostatnio chcialem agrac to jakis komuniktat że run czy cos i nie mogłem wejsc w pole walki tylko mogłem oglądać jak ktos gr czy to jest tera płatna gra ?? bo nie wiem ;(
Sob Lis 14, 2009 19:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Gra od zawsze była płatna:))) Za friko możesz korzystać z zestawu startowego i ulepszać runy, które dostaniesz. Jeśli chcesz coś więcej, to nie ma innej drogi jak wyłożyć pieniążki i zakupić kilka boosterów i ułożyć talię.

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Nie Lis 15, 2009 17:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buziek



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 25
Skąd: Wrocław/CK

Post Odpowiedz z cytatem
Tak, ale jemu chyba chodzi o cos innego. Pewnie musi zresetowac stare runy. Mozna to zrobic z poziomu strony, zakładka "rune manager".

_________________
Pox Nora na PS3? TAK!!
Wto Lis 17, 2009 08:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Pewnie masz rację. I do tego, od niedawna mamy w talii 30 run, więc trzeba dodać jeszcze dziesięć Smile Ja tego na początku nie skojarzyłem, próbując korzystać ze starych talii Wink

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Wto Lis 17, 2009 10:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pheton



Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 21

Post Odpowiedz z cytatem
Ja trafiłem też przez reklamę, początki były trudne i po 3 dniach wszystko ogarnąłem:D

_________________
W grze: Pheton
Frakcja: Savage Tundra
Wto Kwi 06, 2010 17:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psyco



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 19
Skąd: LUBLIN

Post Odpowiedz z cytatem
a ja się ciesze że w końcu zrobili że można kupować runy za golda bo pamiętam czasy kiedy tylko $ się liczył, zagrałem parę razy i odłożyłem grę, a po paru latach z czystej ciekawości/nudy wchodzę Shocked WoW Cool
Czw Gru 01, 2011 11:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Runy za golda to zdecydowany krok w słusznym kierunku. O ile początkowo wydawało mi się to kpiną (za mało run, większość w kosmicznych "cenach"), o tyle teraz sprawdza się to coraz lepiej i nawet mnie przykuło na dłużej, zwłaszcza do singla Wink
Sob Gru 03, 2011 10:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Gru 03, 2011 10:54
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Luźne rozmóki o PoxNora Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Polish PoxNora Guild  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online