Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Nowy game dev (roszady na szczytach)

 
Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Nowiniki ze świata PoxNora Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Nowy game dev (roszady na szczytach)
Autor Wiadomość
ScandalX



Dołączył: 11 Gru 2011
Posty: 3
Skąd: Wawa

Post Nowy game dev (roszady na szczytach) Odpowiedz z cytatem
Jak może wiecie lub nie zmienia nam się główny game developer Pox'a

CorpsE zapowiedział, że odchodzi z SOE.

Na szczęscie zostawia grę w dobrych rękach.

Stanowisko przejmuje Sokolov.

Jak dla mnie zmiana na pozytywne bo Soko to długoletni gracz poxa, znający świetnie realia i społeczność. Ponadto zawsze wykazywał się obiektywizmem i wyczuciem balansu. Przez moment pracował już dla ekipy SOE i stworzył pare runek (Lost Trails, Boots of Lilim np.) będąc członkiem ekipy CorpsE'a, ale potem rozstali się w bliżej nieokreślonych okolicznościach. Znany jest ze swojej pasji do ciekawych mechanik i dbałości o klimat.

Myśle, że zadanie ma ciężkie, bo przejmuje Poxa w dość opłakanym stanie:
-balans wyrwał się z pod kontroli
-powercreep dawno przekroczył zdrowe granice
-za bardzo faworyzowane splity

Cóż wiąże spore nadzieje z jego nadejściem. Może ogarniem ten bajzel po Crupzie (który chyba zbyt emocjonalnie do designu podchodzil) jeśli nie za bardzo będą na niego naciskać z planem sprzedażowym.

Życze mu owocnej pracy

Pzdr

_________________
"Czasami najpiękniejsza prawda jest szaleństwem" - O.S.T.R.
Nie Gru 11, 2011 11:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Gru 11, 2011 11:34
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Widzisz Muerte? Jest nadzieja Wink ScandalX, dzięki za info.
Nie Gru 11, 2011 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Nawet zainstalowałem Wink Ale jak piszecie, że balans jest tragiczny co ja poradzę, że to strasznie przeszkadza Sad
Nie Gru 11, 2011 18:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
psyco



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 19
Skąd: LUBLIN

Post Odpowiedz z cytatem
możemy grać między sobą Smile bez tych bajerów
Sro Gru 14, 2011 17:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Widzę że nowy dodatek się pojawił, jakie opinie ?
Nie Lut 26, 2012 08:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Zagrałem kilka razy i dla mnie się nic nie zmieniło jeśli nie masz LE i exotic. Inwestuje w Mtg bo gram od kilkunastu lat i chociaż wiem na co mi idą $ bo wiem że mogę coś wygrać, tu niestety nic nie mam. Gra fajna, ale wydawanie kasy mija się już z celem. For fun gra jak najbardziej, ale ja nie umiem chyba tak grać Wink
Nie Mar 04, 2012 21:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Pamiętasz jak kiedyś doszliśmy do wspólnego wniosku, że będziemy dalej grali swoje w Poxie, nawet jak dadzą runy z 50 dmg i 20 spd? Jest dokładnie tak jak mówisz - wydawanie kasy mija się już z celem, no chyba że ktoś jest nastawiony na wydawanie jej regularnie. Osobiście, od samego początku, jestem zwolennikiem wydawania na tą grę możliwie żadnych pieniędzy. Realia jednak są takie, że mimo przejścia na profil Free to Play, dziś Pox nastawiony jest na zysk bardziej niż kiedykolwiek. W przeciągu roku wydawane są 3-4 większe dodatki, plus kilka midtermów z jakimiś legendami. Ostatnio zapanowała moda na dodawanie nowych ras i nie ważne, że są to jakieś pluszaki, żelki, gluty, smarki, góry z nogami, czy inne przepiórki. Ważne, że to jest NOWE, na ogół przegięte i wszyscy z miejsca wydają na to kase. Widać to ewidentnie na przykładzie dwóch ostatnich większych dodatków. Ile ludzi rzuciło sie na Constructy, Strigi czy Snaptoothy. Dziś te runy są prawie nie do grania przy konfrontacji z wspomnianymi wcześniej glutami z nowego dodatku. Ja też wolałbym wiedzieć na co wydaje kase i być pewnym, że za miesiąc/dwa to nadal będzie swoje warte. Dlatego też nie wydaje jej wcale Smile I tak to teraz wygląda, brnąc coraz bardziej w niewłaściwym kierunku. Jak Pox będzie wyglądał za trochę? Zobaczymy, ja tam dalej gram swoje Wink
Pon Mar 05, 2012 12:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Pewno dlatego też nie unistaluje poxa bo wiem że niby mamy grać swoje i w sumie gra. Dodali trochę run do zdobycia za golda których nie miałem to postaram się je zdobyć. Ale po nerfach starych run i granie teraz przeciwko nowym (a nie grałem od sierpnia) to jakaś pomyłka. Jasne, że robiłem błędy bo jak człowiek nie ograny to normalne że głupie ruchy się pojawiają, ale "moc" starych do nowych to jakiś przeskok o kilka klas. Wbijać będę na poxa, ale jak kiedyś wydawałem 100zł na nowy dodatek teraz kompletnie mi się nie chce. Na Mtg tyle wydaję co miesiąc i wiem że jestem w stanie zwrócić sobie koszta które poniosłem.
Pon Mar 05, 2012 14:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pon Mar 05, 2012 14:39
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Nowiniki ze świata PoxNora Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Polish PoxNora Guild  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online