Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Moje problemy z poxem

 
Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » O PoxNora dla nowych graczy/PYTANIA/FAQ Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Moje problemy z poxem
Autor Wiadomość
psyco



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 19
Skąd: LUBLIN

Post Moje problemy z poxem Odpowiedz z cytatem
Witam
od jakiegoś czasu gram w poxa 1 jak i w beta i nurtuje mnie pary pytań, mianowicie:
1. Jak zmienić "My Faction" bo mam Forgal Swamp, a gram tylko Underdepths i mnie to wkurza... Razz
2. Jak wymienić fragmenty ? i jakie trzeba miec na co? Gdzie to znaleźć Smile
3. Dostałem pompę na marage account ....da się coś z tym zrobić ? Sad No nie wiem czy dobrze zrobiłem ale najpierw próbowałem zalogować się starym kontcie, nie dało się to założyłem nowe póxniej wyczytałem to o tym marage i próbowałem je zzcalić ale coś nie wyszło bo stan konta 0! ;( ateraz podaje komunikat że konto już ożenione Sad
4. Jest jakaś polska Gildia ? Smile
moj nick:
psyco0
Pią Cze 18, 2010 11:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Cze 18, 2010 11:38
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Co do pierwszego pytania to niestety nie wiem, bo dawno mnie tam nie było. Ale może po prostu spróbuj zmienić starter decka. Drugie - z tego co wiem(a było to dawno) to fragmentów nie można było wymieniać, tylko trzeba było zbierać, by za ich pomocą wymienić na różne runy - zakładka "rune exchange" bodajże. A trzecim pytaniem to wygrałeś! Very Happy jaki ożenek?? Merge a nie marage - czyli już bliżej fuzji niż ożenku... Wink a masz chociaż swoje stare runy? I niestety nie pamiętam jak to było a gildii to chyba raczej nie ma.

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Pią Cze 18, 2010 14:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psyco



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 19
Skąd: LUBLIN

Post Odpowiedz z cytatem
kurde nie da się tego zmienić w takim razie... jesli chodzi o frakcje... może trzeba kupić i dopiero potem się zmieni ? Razz Bo gram tym startem deckiem co sie wygrywa po campani Walkthrough, wiem że coś tam jest po tym pokrojone że nie moożna lvl jednostek chyba?
co do zamiany to chyba jest to praktycznie nie możliwe mam 33 fragmenty i nie da się nic tego zkleić.... no ale sporo mi sie powtarza... bo z tego co widze to nie opłaca się robić normal, hard i legendary... bo i tak takie same fragmenty wyrzuca.... dobrze gadam ?
no a starych runow nie mam wszystko od zera zaczynam...
wdzięczny za każda pomoc Smile
E:
i jeszcze jedno na co są "Achievements Points" ???
Pią Cze 18, 2010 17:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Opłaca się robić wyższe poziomy trudności, bo jest wtedy większa szansa na rzadsze fragmenty (uc, r, exo), ale jak to z szansą...marna jest Wink myślę, że Achievement Points to tylko taki bajer, by zachęcić Cię do dalszej gry i niczego specjalnego nie wnosi, oprócz tego, że możesz się później chwalić Wink
A przeszedłeś wszystkie kampanie Walktrough? To chyba tak działa, że po każdej masz odpowiedniego starter decka. I sprawdź sobie runy w Rune Manager - jeżeli po danej bitwie powiększy się pula CP to znaczy, że można ulepszać: lvl 1 -50cp, lvl2 - 100cp, lvl 3 - 200 cp. Osobiście polecam zakup tokenów, bo od tej zmiany nic nie można stracić - wszystkie dodają cp.

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Sro Cze 23, 2010 10:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psyco



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 19
Skąd: LUBLIN

Post Odpowiedz z cytatem
chodziło mi to to żeby robić kampingi tylko legandary ....
lvl`ować nie moge.... wiadomo mam zwykłe karty.....
Pon Cze 28, 2010 16:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Cze 28, 2010 16:55
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » O PoxNora dla nowych graczy/PYTANIA/FAQ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Polish PoxNora Guild  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online