Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Problem z uruchomieniem gry.

 
Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » O PoxNora dla nowych graczy/PYTANIA/FAQ Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Problem z uruchomieniem gry.
Autor Wiadomość
Dopelganger



Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 1

Post Problem z uruchomieniem gry. Odpowiedz z cytatem
Witam.
Jakiś czas temu postanowiłem wrócić do Poxnora, ale pojawia się problem z uruchomieniem gry.
Wcześniej nie było problemu, teraz pomimo ścigniętych wszystkich plików instalacyjnych, javy, directx'a itd, dalej bez skutku.
Prosze o pomoc.
Pią Sty 28, 2011 15:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Sty 28, 2011 15:17
AtomicPL



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Witam
Musisz dac nam troche wiecej szczegołów. Samo stwierdzenie nie uruchamia się to zdecydowanie za mało. Kontaktowałeś sie z SOE customer support?
Wto Lut 08, 2011 18:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Też myślę o powrocie, ale pytanie, czy zbalansowali już może frakcje i jeden super bohater nie młuci połowy ekipy opponenta ? Tylko nie pisać mi o tym, że taktyka i itp. Ta gra była zbalansowana za dawnych czasów i jeden bohater nie miał xx zdolności. Po prostu, gra dla mnie jest niesamowita, ale od czasu braku zbalansowania, bohaterow z xx zdolnosciami oraz deckow zlozonych z samych ex lub legendary (a co za tym idzie więcej $$) przestała mnie bawić.
Wto Lut 08, 2011 23:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie również czasami najdzie ochota na powrót i zagranie. Ale jak zobaczę te nowe super ekstra jednostki i milion umiejętności u każdej postaci..to wolę zagrać w bitewniaka albo rpga. A z talią ciężko mi się rozstać i jakoś nie chce sprzedawać moich kart, choć wątpię bym jeszcze na dłużej wrócił. Gra zniechęciła mnie po wprowadzeniu dodatku z tą wyspą, gdzie nagle u ST pojawiły się całkiem nie-zimowe stworzenia i w ogóle wszystko wydaje mi się przesadzone.. A poza tym szkoda mi ładować w to nieskończoną ilość kasy by nie być aż tak do tyłu..

I zgadzam się z Muerte co do równowagi w grze - przez pierwsze sześć dodatków to jeszcze miało jakiś sens, ale z każdym kolejnym to naprawdę odrzuca. Zapomnij, że w ogóle coś wygrasz bez nowych kart i mnóstwa ex/leg/le..

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Sro Lut 09, 2011 16:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AtomicPL



Dołączył: 13 Lip 2010
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
PoxNora jest zdecydowanie bardziej zbalansowana ostatnimi czasy. Niestety można zapomnieć o większości run z dodatków "z przed wyspy". Wydaje mi się, że to dobry czas na powrót do gry ze względu na nowy model jaki przyjmuje gra czyli F2P - Free 2 Play. Już od nowego dodatku czyli od 16 lutego zapowiadane są zmiany które mają na celu zwiększenie liczby aktywnych graczy. Jeszcze do końca nie wiadomo jak będzie to wyglądało. Zapowiadają wprowadzenie wewnętrznej waluty - Gold - którą będzie można wygrywać grając nawet mecze treningowe a następnie wymieniać w specjalnym sklepie na runy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Następny dodatek ma odejść od znienawidzonej przez wszystkich wyspy i wzmocnić decki typu Full Faction. Przyznam, że wyspa też mnie zmęczyła z potężnym "powercreep" uszczuplono liczbę run używanych w deckach powodując pewną monotonię. Przy tak dużej ilości dostępnych run i kombinacji trafiałem wciąż na te same decki. Ostatnio wróciłem do gry i muszę przyznać, że widać trochę więcej urozmaicenia, chociaż wciąż brakuje tak dużej różnorodności jak np. zaraz po zeszłorocznym "revampie".
Zapraszam na partyjkę i pozdrawiam.
AtomicPL
Pon Lut 14, 2011 14:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Oooo, jakby było to tak jak w League of Legends, że grasz dowolne gry i dostajesz "walutę" i za nią możesz coś kupić t ow to bym się bawił. Oczywiście można sobie samemu coś kupić za własny cash. Poczekam aż wyjdzie nowy dodatek i może jakieś zmiany się wprowadzi Smile
A swoich run jakoś nigdy nie chciałem sprzedać i nie wiedziałem że wszystko od "wyspy" tak się na złe zmieniło, myślałem że to tylko ja tak mam. I masz rację, przy takiej ilości run grć zawsze z tym samym to nuda Sad Ale to sygnał że coś jest nie tak.
Pon Lut 14, 2011 19:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Zrobił się z tego mały offtop, ale ja także byłem zainteresowany nowym dodatkiem. Wyszedł parę dni temu i co? I to raczej jakaś kpina :/ Raptem parę run do kupienia, podobnie z packami i innymi rzeczami w "sklepie". Z założenia pomysł był bardzo ciekawy, ale realizacja mocno zawiodła. Nie wiecie może czy z czasem planowane jest udostępnienie kolejnych "artykułów" do kupienia? Nie mam za bardzo czasu przeglądać oficjalnego forum, ale jeśli sprawa jeszcze długo będzie wyglądać tak jak teraz to to będzie żenada...
Nie Lut 20, 2011 21:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
A mnie się podoba jak narazie, za to że grasz możesz kupić stare runy które albo gracze wysoko cenia albo są nie do dostania. Nie gram rankingowo bo dalej nie mam run exp/le i innych mocarnych, ale ta opcja z zakupowaniem kart przypadla mi do gustu. Sądzę, że z wejsciem nowego dodatku pula run do kupienia wzrosnie, ale zobaczy się jak to wyjdzie. Ja wrócłem, zakupiłem 4 nowy packi, nie trafiłem nic dla siebie ani nic wartosciowego, ale to tylko jakies 30zł, przeboleje. I bawię się po 10 miesiącach przerwy.
Jako casualowca mi to wystarcza jak narazie, że nie musze wydawać $ stale na nowe coś bo mogę kupić stare i dobre jak retrybucja, domination czy Grimlic Smile
Pon Lut 21, 2011 11:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama







Pon Lut 21, 2011 11:55
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » O PoxNora dla nowych graczy/PYTANIA/FAQ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Polish PoxNora Guild  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online