Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Atak na PoxNorę

 
Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Nowiniki ze świata PoxNora Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Atak na PoxNorę
Autor Wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Atak na PoxNorę Odpowiedz z cytatem
Witam!

Właśnie próbowałem się zalogować na stronę PoxNory, a tam klops... "Przepraszamy za czasowe zawieszenie wszystkich serwisów online Sony spowodowane atakiem hakerów"... Wow, całkiem nielicho... Czy ktoś może wie, od jak dawna PoxNora nie działa? (wg oficjalnej informacji atak był w kwietniu)

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Pon Maj 09, 2011 12:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Maj 09, 2011 12:28
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Atak był w kwietniu, ale serwery SOE zostały zamknięte z dniem 1 maja. Drugiego pojawiła się oficjalna informacja. Wszystko to ma związek z atakiem na PlayStation Network, które też zostało zamknięte. Sprawa dotyka mnie bezpośrednio, jako że poza kontem na Poxie jestem szczęśliwym (chociaż w tym przypadku nie do końca) posiadaczem PS3 i w obu tych "punktach" robiło się jakieś zakupy... Mało pocieszająca jest myśl, że w podobnej sytuacji znalazło się prawie 80 mln użytkowników, a sprawa znalazła się w Faktach i w głównym wydaniu Wiadomości. Do czego to doszło... Kartę płatniczą już zablokowałem, pozostaje teraz czekać aż Sony upora się z wszystkim wprowadzając przy tym dodatkowe zabezpieczenia. Zastanawiam się jeszcze jaką rekompensatę "za straty moralne" przygotuje SOE związane z PoxNorą i mam na dzieję, że na jednym boosterze się nie skończy...
Sro Maj 11, 2011 08:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Coś tam pisali że dadzą 500 kasy i jakiś limitowany run.
Pią Maj 13, 2011 21:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
"PoxNora®: Limited edition Carrionling, Welcome Back 5K Gold Award Tournaments and two Draft Tournaments, plus 500 Station Cash"

Faktycznie, chociaż koniec końców dużo się nie pomyliłem. Dostajemy limitke, która parę minut po wznowieniu na PoxPortalu osiągnie cenę góra 5$, turnieje w których nigdy nie startowałem, bo nie oszukujmy się, ludzie mają tam raczej "dobre" talie no i 500SC. Po opyleniu czego się da, będziemy mogli kupić sobie za to wszystko max 3 packi Very Happy Nikt nie wziął pod uwagę ile golda przez ten czas można by było uzbierać Wink Tak, wiem, znowu narzekam, ale jak na moje to mała rekompensata jak na utratę naszych danych.
Sob Maj 14, 2011 08:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Pewno runa będzie taka sobie, lub będzie się kombić z czymś lepszym. A kasa to zawsze kasa, jakieś 2 boostery się kupi Smile
Sob Maj 14, 2011 15:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Ok, PoxNora znowu żyje, ale jak to u Was wygląda z zalogowaniem się? Trzeba zmienić hasło, tylko że za każdym razem wyskakuje mi jakiś error :/ Próbuje odzyskać poprzednie hasło (mimo że pamiętam je dobrze) i znowu to samo... Zupełnie jakby moje konto nie istniało. Coś tam jeszcze wyczytałem, że można ponownie zalogować się za pośrednictwem linka, który ponoć został wysłany na nasze skrzynki. Nie muszę chyba dodawać, że nic takiego jeszcze nie dostałem? -_- Naturo złośliwa...
Nie Maj 15, 2011 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Spokojnie, też miałem taki problem, ale już się zalogowałem zmieniając wcześniej hasło. 500 Golda dostałem, ale już nowego boostera sobie nie kupie bo jest za 950 :/ Runy też nie zauważyłem Sad

Edit: Rune zauważyłem, totalna bieda.
Nie Maj 15, 2011 16:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra, dało rade. Niestety nie można tego powiedzieć o tym co dostaliśmy Wink Chociaż, może jeszcze nie wszystko stracone. Niektórzy ponoć dostali 2x po 500sc, a to na nowego boostera byłoby jak znalazł. Inna sprawa, że tamtejsze runy to już kompletna masakra jest, że wspomnę chociażby o umiejętności "Quest: Kill Enemy", która (co prawda jednorazowo, ale jednak) kompletnie uzdrawia jednostkę po tym jak zniszczy inną, dając przy tym bonusy... No to czekamy na nasze drugie 500sc Wink
Pon Maj 16, 2011 09:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
No i poczekajmy, a później trafmy LE dla naszej frakcji Razz
Pon Maj 16, 2011 13:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Jak to ktoś kiedyś określił - do mojego "Circus Battlegroup" bardziej przyda mi się Draksar Morph, także w razie czego możemy się wymienić Wink Chociaż i tak pewnie nic z tego nie będzie bo dodatkowych SC jak nie ma tak nie ma...
Wto Maj 17, 2011 08:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Draksara sam bym chcial miec jako że gram SL też. Ale tak jak mówisz, jak nie ma dodatkowych SC tak nie ma. Czas się umówić znów na jakieś ostre klepanie mojej osoby Smile
Wto Maj 17, 2011 09:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
No proszę. Ja przed zawieszeniem Poxa próbowałem coś w kwestii podwójnego BG UD/SL, ale po paru przegranych szybko wróciłem do mojego sępienia na Cataclysm Wink Na razie z ustawką będzie ciężko, ale jak na horyzoncie pojawi się trochę luźniejszy dzień to dam znać na PM.
Sro Maj 18, 2011 19:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
W końcu mam Grimlica Very Happy
Sob Maj 28, 2011 21:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XellosArch



Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 61

Post Odpowiedz z cytatem
Hoooo... Dobrze, że mój BG to przede wszystkim immunity fire Razz Ale Grimlic przyda się na Kokona, z którym też masz ostatnio problemy z tego co zauważyłem Wink Poza tym, wciąż nie można pisać PM bezpośrednio na stronie Poxa także ustawkę będziemy musieli zorganizować tutaj. Ja w przyszłym tygodniu jestem wolny od wtorku jakby co.
Nie Maj 29, 2011 08:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Maj 29, 2011 08:09
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Nowiniki ze świata PoxNora Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Polish PoxNora Guild  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online