Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Training Grounds Tournament
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Turnieje Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Training Grounds Tournament
Autor Wiadomość
Buziek



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 25
Skąd: Wrocław/CK

Post Training Grounds Tournament Odpowiedz z cytatem
Mniej wiecej co miesiac organizowany jest turniej dla poczatkujacych graczy w Training Grounds. W turnieju uzywane sa darmowe decki, dlatego jest to dobra okazja sprawdzenia wlasnych sil. Zeby wziasc udzial trzeba miec min. 20 gier rozegranych (max. 300 Razz) i nie wydac wiecej na runy niz 10$. Oraz nie brac udzialu w grach rankingowych (czyli grac platnymi runami). Do wygrania sa darmowe runy 30 za pierwsze miejsce, 20 za drugie (w tym rary :>). Wszystkie informacje zawarte sa w pierwszym poscie (link do tematu ponizej). Tydzien temu skonczyl sie turniej wrzesniowy, nastepny planowany jest na gdzies na ok. druga polowe pazdziernika. Jest sporo czasu na trening Smile. W razie pytan - piszcie w tym temacie.

Link do forum Pox Nora -> http://forums.poxnora.com/showthread.php?t=102
Czw Wrz 18, 2008 20:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Wrz 18, 2008 20:14
venom1906



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 17

Post Odpowiedz z cytatem
a to organizuja tworcy gry?? na jedno fajnie ale z drugiej strony lipa bo rankingowi gracza zrobia sobie nowe konta i tez beda brac udzial wiec szanse na wygrana maleja Sad
Czw Wrz 18, 2008 22:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 59

Post Odpowiedz z cytatem
Ale rankingowi gracze wcale nie muszą być lepsi. On mają wysokie miejsca w rank,bo kupili karty. Po 2- wręcz przeciwnie,mogą grać gorzej,bo grali zawsze innymi taliami,kupowanymi,które różnią się od podstawowych dekow.
Pią Wrz 19, 2008 14:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
venom1906



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 17

Post Odpowiedz z cytatem
wsumie zobaczymy jak to bedzie moze uda sie cos wygrac Smile
Pią Wrz 19, 2008 16:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ostrze



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Rankingowi gracze używający treningowych talii są do pobicia, kilka razy już się z takimi spotykałem. Chyba za bardzo przyzwyczajają się do ulepszonych run i grają zbyt pewni siebie, wtedy łatwo im sprawić niespodziankę.
Pią Wrz 19, 2008 17:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bielaw



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
powiem nawet wiecej...zdazylo mi sie kilka razy grac z "rankingowcami" ... kiedy wyladowalismy na mapie i koles zobaczyl ze gram podstawawa talia zaczal sie smiac i wyzywac od noobow (zaznaczam ze on mial juz swojego wlasnego decka..naprawde fajne runy:)) ale szybko smiac sie przestal...bo pomimo przewagi w runach...dostal takie becki ze hej xD taka sytuacja zdazyla mi sie kilka razy Smile
Pią Wrz 19, 2008 18:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buziek



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 25
Skąd: Wrocław/CK

Post Odpowiedz z cytatem
Turniej organizuje mod z Octopi - Fujisawa. Raczej sie nie zdarza, ze ktos z lepszych graczy zaklada nowe konto, zeby wziasc udzial w tym turnieju, bo po co? Musialby pierw rozegrac min 20 gier, co zajmuje ok. 10 godzin, a runy ktore moglby ewentualnie wygrac i tak zostana na tym nowym koncie (zreszta te runy, ktore sie wygrywa sa raczej latwo dostepne - cos na wzor starter decku). A w dodatku dla takiego gracza taki turniej bylby po prostu nudny Razz. A Fujisawa dosc skrupulatnie pilnuje i sprawdza graczy, ktorzy sie zapisuja Smile. Bralem udzial w turnieju w sierpniu i przyznam ze to dosc dobra zabawa Smile.

@bielaw - jezeli grasz w Training Grounds, to nawet jesli grasz z graczami rankingowymi to oboje mozecie uzywac tylko darmowych sample deckow.
Pią Wrz 19, 2008 21:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bielaw



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
gralem ranked match Wink w drums of war Wink
Pią Wrz 19, 2008 21:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
venom1906



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 17

Post Odpowiedz z cytatem
no to ja mam takie pytanie jak mam rozegrana 1 walke rankingowa moge wystartowac?? i kiedy ten turniej jest badz gzie i kiedy trzeba sie zapisac??
Pią Wrz 19, 2008 22:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 59

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie,mam ten sam problem co venom. Też rozegrałem 1 walkę rank,tak dla spróbowania. Oczywiści jak typ mi wywalił takie karty z Decka Irofist,że mi oko zbielało,walnąłem Surrender. Tylko teraz pytanie,czy mnie przyjmą. Bo nie ukrywam,żę zagrałbym sobie w takim turnieju.
Sob Wrz 20, 2008 09:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Buziek



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 25
Skąd: Wrocław/CK

Post Odpowiedz z cytatem
Teoretycznie osoby grajace w Drums of War nie moga brac udzialy w turnieju, ale 1 czy 2 gry raczej nie wykluczaja od razu, tzn widzialem w turniju osoby z kilkoma grami rankingowymi. Wszystko zalezy od Fujisawy Smile.

_________________
Pox Nora na PS3? TAK!!
Sob Wrz 20, 2008 12:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bielaw



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
moze zrobimy dzisiaj albo jutro swoj wlasny turniej ?Razz miedzy nami Smile tylko musieliby wszyscy byc Smile dajcie znac czy jestescie zainteresowani...i czy dzisij albo jutro byscie mogli wszyscy sie stawic Razz
Sob Wrz 20, 2008 14:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 59

Post Odpowiedz z cytatem
Dziś wieczór?
Sob Wrz 20, 2008 15:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
venom1906



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 17

Post Odpowiedz z cytatem
mi pasi dzis wsumie :d a ja akurat gralem z jakims noobem walke rankingowa i wygralem Very Happy
Sob Wrz 20, 2008 16:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bielaw



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
mnie jednak dzisiqaj nie bedzie ...wlasnie wychodze z domu...ale jutro wieczorkiem fajnie byloby jakbysmy cos takiego urzadzili Razz
Sob Wrz 20, 2008 18:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Wrz 20, 2008 18:26
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Polish PoxNora Guild  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online