Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Dire Convenant

 
Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Nowiniki ze świata PoxNora Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dire Convenant
Autor Wiadomość
Buziek



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 25
Skąd: Wrocław/CK

Post Dire Convenant Odpowiedz z cytatem
Wyszedl nowy dodatek do Pox Nory, ktory wedlug mnie zjebal gre do reszty...

_________________
Pox Nora na PS3? TAK!!
Pią Lis 13, 2009 14:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lis 13, 2009 14:48
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Wow, a co tam takiego zrobili? Właśnie przejrzałem stronkę i jakoś nic super nowego nie zauważyłem..

EDIT:

Chyba, że masz na myśli te nowe "umiejętności", o których była mowa na forum poxnory, typu faithless, liability, easy target i tym podobne. Jak dla mnie to ciekawy pomysł i lepsze rozwiązanie na obniżenie kosztów runy niż tylko ulepszanie o "vulnerability" SmileSmileSmile

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra

Ostatnio zmieniony przez Drazgo dnia Pon Lis 16, 2009 10:22, w całości zmieniany 1 raz
Sob Lis 14, 2009 15:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Ech, jakby nie patrzeć, fajnie, że gra się rozwija i ewoluuje w dobrą stronę, ale jakoś zaczyna mi być trochę szkoda kasy i ciągłego ładowania w to pieniędzy, by być competitive Wink Zresztą, to już nie te czasy i z czasu na tego typu zabawy coraz mniej... Choć nie powiem, jeśli chodzi o runy z ST, to jestem zadowolony z tego dodatku:)SmileSmile

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Nie Lis 15, 2009 17:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buziek



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 25
Skąd: Wrocław/CK

Post Odpowiedz z cytatem
Nie, chodzi np. o "channel: speed", dzieki czermu mozesz na zrobic jednostke ktora ma nawet i 300 speed. Kompletnie psuje to klimat gry. I mozna z jedna runde wygrac gre. Dla mnie chore.

_________________
Pox Nora na PS3? TAK!!
Wto Lis 17, 2009 08:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Rzeczywiście, widziałem te umiejętności u kilku jednostek... Zawsze jest +X za każdego Twojego bohatera, czyż nie? Jakoś tak to było... U mnie na razie kiepsko z czasem, więc pewnie zajrzę jak wyjdzie kolejny dodatek i po kilku patchach;)

Ok, doczytałem Wink może być lekka przesada. Utworzysz sobie takiego z 12spd, aktywujesz - to będzie już 14 spd. Czyli to i tak jest max 8 AP. Po przejściu ośmiu pól - co idealnie wystarcza by przejąć font i spokojnie obejść jakąś wrażą jednostkę - zostanie Ci sześć i w następnej kolejce masz do wykorzystania 14 AP !!! Nieźle... To w sumie i tak dwa normalne ataki lub trzy przy Multiattack 3. Choć wątpię by "channel:speed" miały typowo ofensywne jednostki. Zobaczymy w praniu;)

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Wto Lis 17, 2009 10:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Buziek! Nie masz racji w pierwszym poście!!! Własnie przeczytałem co zamierzają zrobić z gierką... Aż mi członki opadły wszystkie... Zamieszczam, by nie szukać zbyt daleko...
--------------
Starting this December, experience PoxNora as never before! Players will see revolutionary changes with updated gameplay and a new UI as they join their favorite faction in the epic struggle to control Nora.

* The Attack attribute will be removed and Defense and Damage attributes recalculated to provide a clear understanding of champions
* The Speed attribute system will be improved to provide a clear indication of Action Points
* Streamlined Leveling allowing for the best builds of each champion
* A more concise rune dock will separates runes on cooldown and reveal only what's available
* Statuses and Abilities will be displayed with icons

I know many of you are going to have questions and I want to assure you we will share as much as we can as soon as possible. Look for updates in the very near future.
----------------

Rewolucyjne zmiany...taa...jakoś kiepsko to widzę..Jestem ciekaw waszych opinii, bo przejrzałem forum i polecam post Fishibarona na stronie 30 i dalsze komentarze...

Poczekam, zobaczę, ale po tym co przeczytałem, wątpie by SoE chciało inwestować w jakość gry. Wiadomo, że chodzi o kase i nic więcej.. Od grudnia będę normalnie bał się zaglądać na stronkę...Dobrze, że zacząłem zabawę świeżo po wystartowaniu i miałem okazję pograć w dobrą grę. Ale, jak to się mówi, nic co dobre nie trwa wiecznie.. czy jakoś tak;)

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Nie Lis 22, 2009 16:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muerte



Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Zobaczymy co nam grudzień przyniesie z tymi zmianami. Ja mam cały czas nadzieje że zbalansują grę, nie mówie o frakcjach, ale o balansie. Wcześniej już pisałem że exotic runy są mega pakerskie i nawet jak dobrze rozgrywasz gre swoimi C/U to i tak podpakowane runy exotic niszczą wszystko. Wiem że tu i moja wina bo gram runami flavowymi typu "spider deck", na Dragonach samych czy też typowo runami z ability sand jak Sand Dragon, Sand Elemental, a mógłbym się postarać zdobyć "kozackie" runy i się bawić, ale tu już nie ma zabawy tylko czysta rywalizacja.
Poza tym, nie każda runa musi posiadać xx zdolności. Co nowsze runy to bardziej kosmiczne zdolności, a wystarczy że będzie miał tylko fizyczny atak kosztem np kosztu wyłożenia.
Lubię tą grę, bardzo nawet, ale wkurza mnie to że trafienie przeciwnika który chce się tylko bawić graniczy z cudem i muszę co chwila kminić jak się bronić przed wielkimi smokami czy też exoticami z lvl 4-5. A jak już sobie poradzę z tym tracąc 2 runy kosztem tej jednej to op odpowie nową.
Zobaczy się czy coś nowego wniosą czy też nie. Koniec narzekania Smile
Nie Lis 22, 2009 19:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Drazgo



Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Toruń

Post Odpowiedz z cytatem
Muerte, nawiązując do Twojego postu, to musimy się umówić na jakąś partyjkę. Bo ja mam dokładnie tak samo - ciężko znaleźć kogoś dla samej przyjemności grania. Stworzyć sobie jakiś tematyczną talię i zagrać dla samej przyjemności:)

_________________
W trakcie szlifowania...

Frakcja - Savage Tundra
Sro Lis 25, 2009 10:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lis 25, 2009 10:56
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Polish PoxNora Guild Strona Główna » Nowiniki ze świata PoxNora Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Polish PoxNora Guild  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online